Zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy
Zabezpečení Vašeho bytu, domu, či firmy proti násilnému vniknutí. Do této kategorie patří pohybová, otřesová, či magnetická čidla, laserové závory, alarmy a jiná technika, která zabrání cizímu člověku v ohrožení Vaší rodiny, či poškození Vašeho majetku
Protipožární systémy
Prevence proti požáru je velice důležitá, ovšem občas i ona selže. V tu chvíli se o Vaší bezpečnost postarají bezpečnostní protipožární čidla. Ať už se jedná o detekci kouře, či tepla, Vy i Vaši blízcí budete vždy v bezpečí
Kamerové systémy
Ať už chcete ohlídat, zda Vám někdo neničí trávník u domu, či vzdáleně sledovat a kontrolovat stav svého firemního parkoviště a jiného objektu, naše kamerové systémy Vám to umožní. Vybrané systémy disponují i možností připojit se k obrazu přes mobilní telefon, ať už se jedná o Android, Windows, či iOS (iPhone, iPad)

Zabezpečovací systémy

Využití zabezpečovacích systémů se v současné době stává prakticky nutností. Nezáleží na tom, zda máte strach o bezpečnost rodiny nebo o svůj majetek, důležité je, abyste se strachovat nemuseli. Není možné být neustále přítomen v domě, či firmě, a nebo se strachovat o techniku zde umístěnou. Zabezpečovací technika se postará o Váš klid.

Využitím komplexních EZS systémů se z Vašeho domova stane neproniknutelná pevnost, kde budete mít přehled o jakémkoliv nezvaném návštěvníkovi.

zabezpečovací systémy

Ovládání těchto EZS systémů je jednoduché a intuitivní. Můžete jej bez problémů svěřit i svému dítěti.
Základem celého systému je Ústředna. Jedná se o "mozek", který ovládá připojená čidla a detekující přístroje, a následně vyhodnocuje situaci dle nastavených parametrů.Kupříkladu, pokud bude systém zajištěný a ve Vašem obývacím pokoji se otevře okno s magnetickým čidlem, ústředna vyhodnotí toto narušení jako poplach a vyšle signál k dalšímu zpracování. Zde může přijít na řadu siréna / alarm, oznámení bezpečnostní složce, či policii, nebo se Vám poplach může zobrazit formou SMS, či hovoru na mobilním telefonu.

Ovládání a zajištění je možné přes klávesnici, kde uživatel zadá číselný kód, nebo pomocí klíčenky, kterou se systém zajišťuje a odjišťuje, stejně jako funguje centrální zamykání dálkovým ovladačem u Vašeho vozidla.

EZS - Elektronický Zabezpečovací Systém / Elektronická Zabezpečovací Signalizace

Protipožární systémy

Kamerové systémy